ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 12261041
nr 1226 1041
Nino Ramsby
(f. 1972), Sverige
Nino Ramsby (b. 1972), Sweden. 'Hornstull'. Signed, dated Nino 2018. Mixed media (fine art print + akvarell), monterad på glas, 30x23 cm. Skänkt till auktionen av konstnären genom stadsbrud Babben Larsson,
"Hornstull". Signerad, daterad Nino 2018. Mixed media (fine art print + akvarell), monterad på glas, 30x23 cm. Skänkt till auktionen av konstnären genom stadsbrud Babben Larsson
Nino Ramsby, Swedish painter, born 1972.
2000
SEK 3000
Thursday October 18 2018
at 18:00:00
150 kr
200 kr
(RESERVE NOT MET)
500 kr
600 kr
(RESERVE NOT MET)
700 kr
700 kr
(RESERVE NOT MET)
800 kr
2.000 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.200 kr
1.300 kr (Robot)
2.200 kr
6
2.000 kr
2.200 kr (Robot)
6
hidden*
- Thema-auction
Oct 18
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Read more about Stadsbrudskåren